om os

Vi er en lille, stærk og gammel forening, som hører til i Store Heddinge. Vi elsker gymnastik og vi elsker foreningslivet.

Vi har en rigtig stor passion for gymnastik, at få børn til at bevæge sig og at få unge og voksne til at involvere sig i lokalsamfundet. Derfor gør vi alt, hvad vi kan for at gøre gymnastikforeningen til en attraktiv forening, hvor der er plads til at lave lækker gymnastik, have det sjovt og blive en del af et dejligt og givende fællesskab.

På denne side kan du blandt andet læse mere om vores historie, vores  vision og vores helt fantastiske instruktører. Du kan også besøge vores Facebook side, hvor vi holde dig opdateret med nyheder, videoer og billeder.

Vi har altid plads til alle og flere til Vi har altid plads til alle og flere til Vi har altid plads til alle og flere til